השירותים
שלנו

אשפוז ביתי

מערך האשפוז הביתי של 'מעוז שירותי רפואה', הינו מענה חדשני המהווה חלופה מקצועית לאשפוז בבית החולים, כאשר המטופלים שוהים בסביבה הביתית המוכרת, לצד בני משפחתם, תוך בקרה וליווי אישי של צוות רפואי וסיעודי, המלווה את המטופלים בהתאם לתכנית טיפול יומית ובזמינות 24/7. בנוסף לכך, נמנעים המטופלים מאתגרי ההמתנה והעומס הקיים בבתי החולים, זיהומים ומחלות נרכשות, ובכך למעשה מסייעים לעבור את תקופת האשפוז בבריאות טובה, בשלווה ובביטחון ולקדם את החלמתם המלאה וחזרתם לשגרה. הצוות הרפואי והארגוני של 'מעוז שירותי רפואה', כולל צוות מוגבר של רופאים ואחיות, המלווה את תקופת האשפוז באמצעות ביקורי בית יומיים, בדיקה וניטור מדדים חיוניים, אספקת תרופות וציוד רפואי מתכלה. הצוות עובד בתיאום מלא ומתוך ראייה הוליסטית כוללת של צרכי המטופל, זמין למטופל בכל שעות היממה לכל מענה או שאלה. במסגרת השירות אף עומד לרשות המטופלים מערך היסעים לביצוע בדיקות מעבדה ובדיקות דימות בסיסיות.

תכנית טיפול וליווי

בשלב הראשון יתואם עמכם ביקור הערכה ע"י רופא מומחה, בכדי להתאים עבורכם תכנית טיפול וליווי, המותאמת לצרכיכם הרפואיים, לרבות אספקת תרופות נדרשות, הפניות לבדיקות וכדו'. לרופא תתלווה אחות אחראית, המרכזת את הטיפול והקשר הרציף עם המטופל ומשפחתו.

התכנית תותאם עבורכם ותגדיר יעדים לטיפול ומועדי ביקורים סדירים. ביקורי השגרה יתקיימו לאורך כל תקופת האשפוז הביתי, ויכללו בין השאר: אספקת ציוד רפואי מותאם לאשפוז הנוכחי, לרבות תרופות, ציוד סיעודי וניטור ביתי, זמינות טלפונית למטופל ולמשפחתו 24 שעות ביממה, ליווי ותמיכה במטופל ומשפחתו, הסעת המטופל לבדיקות דימות במתקני הקופה, קשר ישיר עם הרופא המטפל בקהילה.

עם החלמת המטופל וסיום תקופת האשפוז, יועבר למטופל מכתב שחרור והוא ישוב לשגרה ולבריאות איתנה.

אשפוז ביתי
הדרך להחלמה מהירה

אנו ב'מעוז שירותי רפואה', מאמינים שהאשפוז בסביבה הביתית והטבעית של המטופל, יחד עם בקרה וליווי מקצועי רפואי, היא הדרך הטובה, המוגנת והמהירה ביותר להחלמת המטופל, ולכן אנו מתחייבים להעניק לכם שירות רפואי מקצועי, מכבד והולם, בזמינות מלאה, ומתוך שאיפה לאפשר לכם את ההחלמה המהירה והבריאה.

ההגנה על חסיון
המידע הרפואי

עם החלמת המטופל וסיום תקופת האשפוז, יועבר למטופל מכתב שחרור והוא ישוב לשגרה ולבריאות איתנה.

רפואה פרטית בבית

שירות ייעודי זה מספק מעטפת רפואית מלאה הניתנת למטופלים בביתם. גם שירות זה, כמו יתר שירותי הרפואה של 'מעוז', מוענקים במסגרת הביתית באמצעות מיטב המומחים מהתחומים הרלוונטיים. שירותי הרפואה הפרטית בבית מאפשרים נוחות מרבית, דיסקרטיות, טיפול מקצועי ומניעת חשיפה מיותרת לזיהומים בקטריאליים.

הרפואה הפרטית של 'מעוז' הינה חלק מתפיסת הרפואה החדשנית המתאימה את עצמה לצרכים האישיים של המטופלים. אנו מאמינים כי לכל אחד הזכות לבחור כיצד, היכן ומתי לקבל את הטיפול הרפואי האיכותי והמקצועי עבורו.

במסגרת זו ניתנים מגוון רחב של שירותים רפואיים 24/7 מבלי לצאת מהבית:

לקיחת דם בבית

העולם משתנה ללא הרף, וכך גם עולם הרפואה שעובר בשנים האחרונות שינוי מהפכני. כולנו מכירים את התהליך המייגע של פעולה פשוטה לכאורה – לקיחת דמים. בדיקת דם הינה פעולה רפואית המיועדת לגלות ולאבחן בצורה אולטימטיבית את המצב הרפואי של המטופל, אך לא תמיד מדובר בפעולה שנוח לבצעה. לעיתים קרובות היא כרוכה בנסיעה למעבדה הקרובה, המתנה בתור, אובדן של זמן יקר ונסיעה חזרה.

בדיוק לשם כך מאפשרת 'מעוז' שירות חדשני של לקיחת דמים. הבדיקות מבוצעות על ידי צוות מנוסה ומקצועי, המתמחה בשירות זה של לקיחת דמים. הצוות יגיע אליכם ויעניק לכם את השירות בהתאמה אישית. שירות זה ניתן במסגרת סל הבריאות למטופלים הזכאים לכך על פי הזכאות וההסדר עם הקופה, כאשר רק הקופה יכולה להפנות לביצוע הבדיקה. בנוסף, מטופלים פרטיים יכולים לבחור את השירות על פי בקשת רופא בתעריפים שייקבעו בהתאם לסוגי הבדיקות ובחירת המעבדה המבצעת.

שירות זה הינו חלק בלתי נפרד מתפיסת השירות הכוללת של 'מעוז', הדוגלת בערכי הפרט והתאמה מרבית של הרפואה למטופלים. עולם הרפואה מתקדם ומתפתח, וכך גם ההבנה שהרפואה אמורה לשרת את המטופלים ולענות במדויק על צרכיהם המשתנים בסביבתם הטבעית והנוחה.

הוספיס בית וטיפול פליאטיבי – בקרוב!

חלק בלתי נפרד מפעילות 'מעוז' יהיה מתן טיפול פליאטיבי המותאם לחולים במחלות חשוכות מרפא. מטרת השירות הינו בעיקר לשפר עד כמה שניתן את איכות חייו של החולה באמצעות שליטה בכאב ובתסמינים גופניים אחרים, תוך ראייה הוליסטית ומתן מענה לצרכים נפשיים, חברתיים, פסיכולוגיים ורוחניים של החולה ובני משפחתו.

עם הבנה כי מדובר בתקופה מאתגרת מאד הנושאת עמה קשיים מרובים, תעניק 'מעוז' שירותי "הוספיס בית" מותאמים המאפשרים לחולה לשהות במרחב הביתי הנוח ביותר עבורו. הטיפולים במסגרת זו יוענקו על ידי אנשי מקצוע מנוסים, אשר פועלים ברגישות ובמסירות בהתאם לצרכים האינדיבידואליים של החולה ובני משפחתו.

TOP