מי
אנחנו

מערך האשפוז הביתי שלנו

מערך האשפוז הביתי של 'מעוז שירותי רפואה', הינו מענה חדשני המהווה חלופה מקצועית לאשפוז בבית החולים, כאשר המטופלים שוהים בסביבה הביתית המוכרת, לצד בני משפחתם, תוך בקרה וליווי אישי של צוות רפואי וסיעודי, המלווה את המטופלים בהתאם לתכנית טיפול יומית ובזמינות 24/7.

בנוסף לכך, נמנעים המטופלים מאתגרי ההמתנה והעומס הקיים בבתי החולים, זיהומים ומחלות נרכשות, ובכך למעשה מסייעים לעבור את תקופת האשפוז בבריאות טובה, בשלווה ובביטחון ולקדם את החלמתם המלאה וחזרתם לשגרה.

הצוות הרפואי והארגוני של 'מעוז שירותי רפואה', כולל צוות מוגבר של רופאים ואחיות, המלווה את תקופת האשפוז באמצעות ביקורי בית יומיים, בדיקה וניטור מדדים חיוניים, אספקת תרופות וציוד רפואי מתכלה. הצוות עובד בתיאום מלא ומתוך ראייה הוליסטית כוללת של צרכי המטופל, זמין למטופל בכל שעות היממה לכל מענה או שאלה. במסגרת השירות, אף עומד לרשות המטופלים מערך היסעים לביצוע בדיקות מעבדה ובדיקות דימות בסיסיות.

תכנית טיפול וליווי

בשלב הראשון יתואם עמכם ביקור הערכה ע"י רופא מומחה, בכדי להתאים עבורכם תכנית טיפול וליווי, המותאמת לצרכיכם הרפואיים, לרבות אספקת תרופות נדרשות, הפניות לבדיקות וכדו'. לרופא תתלווה אחות אחראית, המרכזת את הטיפול והקשר הרציף עם המטופל ומשפחתו.

התכנית תותאם עבורכם ותגדיר יעדים לטיפול ומועדי ביקורים סדירים. ביקורי השגרה יתקיימו לאורך כל תקופת האשפוז הביתי, ויכללו בין השאר: אספקת ציוד רפואי מותאם לאשפוז הנוכחי, לרבות תרופות, ציוד סיעודי וניטור ביתי, זמינות טלפונית למטופל ולמשפחתו 24 שעות ביממה, ליווי ותמיכה במטופל ומשפחתו, הסעת המטופל לבדיקות דימות במתקני הקופה, קשר ישיר עם הרופא המטפל בקהילה.

עם החלמת המטופל וסיום תקופת האשפוז, יועבר למטופל מכתב שחרור והוא ישוב לשגרה ולבריאות איתנה.

אשפוז ביתי
הדרך להחלמה מהירה

אנו ב'מעוז שירותי רפואה', מאמינים שהאשפוז בסביבה הביתית והטבעית של המטופל, יחד עם בקרה וליווי מקצועי רפואי, היא הדרך הטובה, המוגנת והמהירה ביותר להחלמת המטופל, ולכן אנו מתחייבים להעניק לכם שירות רפואי מקצועי, מכבד והולם, בזמינות מלאה, ומתוך שאיפה לאפשר לכם את ההחלמה המהירה והבריאה.

ההגנה על חסיון
המידע הרפואי

אנו ב'מעוז שירותי רפואה', מאמינים שפרטיותם של המטופלים וההגנה על חסיון המידע הרפואי הינם ערכי יסוד בהתנהלות החברה, ולפיכך כל המידע הרפואי נשמר ומוגן באחריות רבה, בהתאם לסטנדרטים מחמירים ונהלי עבודה קפדניים.

TOP