ממליצים
עלינו

תפיצו את קיומכם

לכבוד: מעוז שרותי רפואה
שמחתי מאד להיחשף לשרות שהענקתם לנו.
זו היתה אוירה טובה מאד בגלל העובדה שיש שרות תחליפי לאשפוז, היחס היה מקצועי ומסור מאד.
בבקשה תפיצו את קיומכם ואת האלטרנטיבה שאתם מספקים.

א.ג.

תודה מהלב

לכבוד ד"ר לוינגר היקר והאחות איילת היקרה!! רצינו להודות לכם לכל אחד לחוד ולשניכם ביחד על הטיפול המסור, הענייני, המהיר והמקצועי בעיקר על האוירה הנעימה טוב הלב על ההתחשבות בצרכים המיוחדיםתוך שמירה " קלה כבחמורה" עמידה בזמנים , אמינות כיוון שאין אומרים שבחו של אדם בפניו אז אמרנו רק מקצת ויש המון...

בתודה רבה!

משפחת רוזנבאום

הרגשה של בית

לצוות מעוז היקר, רציתי להודות על הטיפול המסור באבא, בזכותכם הוא קיבל טיפול רפואי מקצועי לדלקת ברגל מבלי להיטלטל בין המחלקות בבית החולים.

בתודה רבה!

ש. כהן

תודה מכל המשפחה

אנשי מעוז היקרים, בזמן ההיריון נזקקתי לעירוי נוזלים מספר פעמים בשבוע, מעוז נתנו לי את האפשרות להישאר לצד המשפחה והילדים, ולחסוך את הנסיעות והשעות הרבות שהייתי אמורה לשהות בבתי החולים. כך יכולתי להתחזק ולדאוג לבריאותי ולבריאות התינוק בלי להתרחק מהילדים האחרים, אז תודה ממני ומכל המשפחה!

בתודה רבה!

ח.קליין

כל הכבוד לצוותים כאלה

בשבוע האחרון נזקקנו לשרות רפואי במסגרת "אשפוז ביתי" עבור אשתי רחל במסגרת חברותנו בקופ"ח "מכבי" קבע שהחברה שתבצע השרות הנ"ל היא חב' "מעוז". כבר בערב הראשון - התייצבו בביתנו רופא ואחות שהחלו בביצוע מלאכתם, בדיקה רפואית ע"י רופא וטיפול ראשוני ע"י אחות. וכך בכל יום עד לתום ימי הטיפול הרפואי ברצוננו לציין את הצוות המסור, המקצועי והאחראי שסייע לתחושה שיש טיפול מסור ומתחשב שהקל על תחושת הכאב מהבעיה הרפואית שלשמה יועד ביקורם! לצערנו לא רשמנו את שמות הצוותים המסורים אך שני שמות מצוות הרופאים כן זכרנו ואותם ברצוננו לציין את ד"ר עמר וד"ר באדיר - יחס אדיב ואנושי למופת וכמובן האחיות המסורות שתמיד הוסיפו מילה טובה ויד רכה בכוונה להרגעה - כל הכבוד לצוותים כאלה

בתודה רבה!

ר.י. - קריית אונו

עטפתם אותי בבריאות

אני חולה סרטן עם מערכת חיסון חלשה, לצערי בדיוק בזמן הסגר מפני נגיף הקורונה חליתי גם בדלקת. מיותר לציין שהייתי בסיכון מוגבר וחששתי מאד להגיע לבית חולים וחלילה להידבק. הצוות של מעוז העניק לי טיפול רפואי מקצועי ואדיב אצלי בבית בחדר שלי, במיטה שלי, מבלי להסתכן.

בתודה רבה!

מויאל

TOP